Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’nın desteğiyle kampüsün belli noktalarına yerleştirilen hayvan barınakları, sosyal medyada gündem oldu.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’nın desteğiyle, Anadolu Üniversitesi Gönüllü Toplumsal Hizmetler Kulübü öğrencileri, “Gönüllü Ol Fark Yarat!” sloganıyla kampüste yaşayan hayvanlar için hazırladıkları barınakları uygun noktalara yerleştirdi. Hayvanlara yönelik duyarlılığı ile tanınan ve bu konuda birçok girişimde bulunan Rektör Çomaklı’nın bu girişimi, sosyal medyada gündem oldu.

Rektör Çomaklı’yı tebrik mesajları yayınladılar

“Gönüllü Ol Fark Yarat!” sloganıyla hayata geçirilen projeye çok sayıda medya kuruluşu yer verirken, birçok ünlü isim de hayvanlara karşı duyarlılığından dolayı Anadolu Üniversitesini ve Rektör Çomaklı’yı tebrik mesajları yayınladı. Rektör Çomaklı’nın sokak hayvanlara karşı duyarlılığını tebrik eden ve sosyal medya hesapları üzerinden paylaşan isimler arasında; Oyuncu ve Sunucu Özge Ulusoy ve Film Yapımcısı, Senaryo Yazarı ve Yönetmen Birol Güven gibi isimler de yer aldı.

 G?nderen: haber