Rektörümüz Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Radyo A’da katıldığı programda Üniversitemiz öğrencilerinin sorularını cevapladı. Radyo A Müzik Koordinatörü Nur Demir’in moderatörlüğünü yaptığı Rektörümüz Sorularınızı Yanıtlıyor programında öğrencilerin sorduğu soruları yanıtlayan Rektörümüz Prof. Dr. Çomaklı, program sonrasında Radyo A’nın 21’inci yılını radyo çalışanları ile pasta keserek kutladı.

Programda öğrencilerin sesli sorularını yanıtlayan Prof. Dr. Çomaklı yemekhane, öğrenci projeleri, ders saatleri gibi birçok konu hakkında açıklamalarda bulundu. Yemekhane ile ilgili öğrencilere bir sürpriz olduğunu ve önümüzdeki günlerde bu sürprizi açıklayacağını söyleyen Prof. Dr. Çomaklı öğrencilerin her türlü şikâyetlerini ve önerilerini dinlemeye hazır olduğunu ifade etti.

Program sonrasında Radyo A’nın 21’inci yılını kutlayan Rektörümüz Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı şunları söyledi: “İletişim araçları ile insanların birbirlerinden haberdar olmaları iyi bir şey, en büyük sıkıntı aksinin yaşanması. Radyo A, Üniversitemizin toplumla iletişimde kalmasını sağlayan mecralardan biri. Toplumsal faydasının yanında, öğrencilerimizin çıraklık yapabileceği bir yer. Radyo A’da İletişim Bilimleri Fakültesi içerisinde bir staj alanı, bizim zamanımızda staj yapacağımız yeri arayıp buluyorduk. Öğrencilerimiz burada radyoculuğa dair her şeyi tecrübe etme fırsatı buluyorlar. Bu yüzden teşekkürlerimi iletiyorum nice 20 yıllara diyorum.” 

Konuşmaların ardından Radyo A çalışanları ve Rektörümüz Prof. Dr. Çomaklı 21’inci yıl pastası kesti ve toplu fotoğraf çektirdi.

 G?nderen: haber